top of page

Kadra

49.webp

W Tutees zwracamy wielką uwagę na jakość naszej kadry. Podejmujemy szereg działań, aby oferować lekcje z najlepszymi specjalistami, ale poprzeczkę stale sobie podwyższamy.

Każdy lektor jest w trakcie lub po studiach filologicznych.

Większość z nich w programie studiów miała przedmioty o charakterze pedagogicznym. To niezwykle istotne, żeby nasi uczniowie nie powierzali swojego wykształcenia w niepewne ręce.

Wszyscy w Tutees mamy szerokie doświadczenie związane z nauczaniem na różnym poziomie. Mamy lektorów specjalizujących się w przygotowaniu do matury, egzaminu 8-klasistów, egzaminów certyfikujących czy też nauki języka użytkowego. Chcemy, żeby przełamał barierę językową, płynnie mówił, więc musisz uczyć się z doświadczonymi nauczycielami.

Skąd wiemy, że w naszej szkole pracują światowej klasy eksperci?

Rekrutacja w naszej szkole jest trójetapowa, sprawdzamy tym samym bardzo dokładnie jakość kandydatów. Na koniec każdy z nich jest sprawdzany pod kątem akcentu i znajomości języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie.

Większość naszych uczniów wymaga zajęć prowadzonych przez osoby znające polskie realia. Amerykanin nauczy świetnie mówić po angielsku, ale nie będzie potrafił przygotować ucznia do polskiej matury. Na szczęście niektórzy z naszych lektorów spędzili wiele miesięcy w kraju anglojęzycznym i reprezentują sobą międzynarodowy poziom. Nazywamy ich halfnativami :)

Dlaczego nie zatrudniamy native speakerów?

bottom of page