top of page
3D Shape     .webp
Studenci uczący się w klasie
fhf.webp
fhf.webp

Zdaj
maturę

like a boss

Colorful Notebooks
100+

uczniów w trakcie kursu

20+

wspaniałych lektorów

5,0

średnia ocena naszych uczniów

100%

zdanych egzaminów

Przygotowujemy
do

 • matura rozszerzona

 • matura podstawowa

Egzamin maturalny z języka angielskiego to kluczowy moment w życiu każdego ucznia. Absolwent liceum ogólnokształcącego, technikum czy szkoły branżowej, który uczył się angielskiego jako języka obcego nowożytnego, jest zobowiązany podejść do matury z tego przedmiotu. Dlatego w prowadzone przez nas zajęcia wkładamy ogromny wysiłek, aby zapewnić naszym uczniom najlepszą możliwą pomoc w przygotowaniach do tego ważnego egzaminu, na poziomie rozszerzonym jak i podstawowym.

 

Nasi wykwalifikowani nauczyciele specjalizujący się w nauczaniu języka angielskiego są gotowi przygotować Cię do matury na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe zajęcia, które obejmują wszystkie aspekty egzaminu maturalnego: czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Nasze lekcje są zindywidualizowane, dopasowane do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać swój czas i potencjał.

Wszystkie nasze zajęcia są indywidualne, a przebieg oraz czas trwania kursu zależy od poziomu i celu naszego kursanta. Sposób współpracy z każdym uczniem ustalamy indywidualnie, maksymalizując efekty oraz minimalizując koszty. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w gramatyce, rozumieniu ze słuchu, pisaniu wypracowań czy też po prostu chcesz poćwiczyć angielski dla pewności siebie, w Tutees znajdziesz wsparcie, którego potrzebujesz. 

Dlaczego Tutees?

 • Indywidualne podejście do każdego ucznia,

 • Możliwość rozwoju ponad program szkolny,

 • Przygotowanie do egzaminu na podstawie aktualnych materiałów i trendów w nauczaniu,

 • Profesjonalni lektorzy po lub w trakcie studiów filologicznych, 

 • Nowoczesne narzędzia wykorzystywane podczas prowadzenia zajęć. 

Nasze zajęcia są w formie online, co oznacza, że możesz uczestniczyć w nich o każdej wygodnej dla Ciebie godzinie i w dowolnym miejscu, gdzie masz połączenie internetowe, a dzięki takim narzędziom jak komunikator głosowy Skype oraz wirtualna tablica możesz być pewny, że zajęcia będą odbywać się na najwyższym poziomie. 

 

Co więcej, każdy uczeń może skorzystać z darmowej 25-minutowej lekcji próbnej! 

Zapisz się już dziś i przekonaj się, że nasze zajęcia są naprawdę skuteczne! 

Maturzystka przygotowująca się do egzaminu

Zacznij naukę
już teraz!

bottom of page