top of page
dfdfs.webp
webpor;kjangespot.webp
21-.webp


Angielski dla dzieci
w każdym wieku

Colorful Notebooks
100+

uczniów w trakcie kursu

20+

wspaniałych lektorów

5,0

średnia ocena naszych uczniów

100%

zdanych egzaminów

Egzamin 8-klasisty

Po reformie edukacji i usunięciu gimnazjów nauka języka angielskiego w szkole nadal nie przynosi oczekiwanych efektów. Ubolewamy nad tym, tym bardziej, że w tych czasach znajomość języków to absolutna podstawa w życiu zawodowym, a nieraz również prywatnym. Egzamin 8-klasisty to świetna okazja, żeby przyjrzeć się znajomości angielskiego swojego dziecka i postawić pierwsze kroki, żeby w przyszłości w CV mogło wpisać fluent english

Przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu, nauczymy słuchać ze zrozumieniem, pisać krótkie teksty, rozwiązywać arkusze. Ale zrobimy znacznie więcej. Oswoimy z językiem angielskim, zaszczepimy pewność siebie i swobodę w komunikacji w obcym języku. To najlepszy wiek na naukę - wykorzystajmy to!

20+_edited.jpg

Zobacz cennik i wybierz najlepszą ofertę

Młodsze dzieci

26_edited.jpg

Dzieci najszybciej i najchętniej uczą się przez zabawę. Podczas naszych zajęć tworzymy wokół tego całe schematy. Bawmy się, śmiejmy i grajmy w gry, a zajęcia nie będą kojarzyły się z nudnym obowiązkiem, a pełną ekscytacji frajdą. 

Podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesne metody nauki, nawiązujemy do tematów, które są interesujące dla najmłodszych, a całość otaczamy skutecznie przekazaną wiedzą. Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, są cierpliwi, wyrozumiali i są dobrym przykładem pokazując, że dorosłość to wiedza i odpowiedzialność, ale również dobra zabawa i poczucie humoru.

Cennik:

dla Podstawówkowiczów

Długość zajęć
Cena
Cena w pakiecie 4 lekcji
Zalety
Zajęcia 85-minutowe
120 zł
450 zł (112,5 zł / 1 lekcja)
Dla biorących naukę na bardzo poważnie
Zajęcia 55-minutowe
85 zł
330 zł (82,5 zł / 1 lekcja)
Dla osób oczekujących szybkich efektów
Zajęcia 25-minutowe
45 zł
170 zł (42,5 zł / 1 lekcja)
Lekcja idealna jako przerwa
Wooden Alphabets

Umówmy się na pierwszą lekcję 

Dziękujemy!

Lub zadzwoń

+48577617797

bottom of page