top of page

Zasady Promocji

Oto zasady udziału w aktualnej promocji Szkoły Językowej Tutees:

  1. Uczestnictwo w promocji: Promocja jest otwarta dla wszystkich nowych uczniów Tutees, którzy zapiszą się na lekcje próbną przed 1.01.2024 

  2. Zapisanie się do promocji: Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Zapisz się na zupełnie darmową lekcję próbną w Tutees korzystając z formularza na końcu strony głównej lub poprzez rozmowę telefoniczną (numer kontaktowy: +48577617797)

  • W trakcie rejestracji na lekcję próbną, w polu "Tutaj wpisz swoją wiadomość", wpisz słowo kluczowe "JęzykowyMikołajek" lub podaj ten kod rabatowy podczas rozmowy telefonicznej.

3. Termin ważności promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie do 1 stycznia 2024. Wszelkie formularze rejestracyjne przesłane po tej dacie z wpisanym słowem kluczowym będą uznane za nieważne i nie podlegają promocji.

4. Potwierdzenie udziału w promocji: Po zapisaniu się na lekcję próbną i spełnieniu warunków promocji, otrzymasz e-mail. W mailu tym znajdziesz informacje o możliwości wykupienia:

  • Pakietu "4 pełne lekcje" w promocyjnej cenie 252 zł (63 zł / 1h zajęć)

  • Pakietu "4 lekcje dla wytrwałych" w promocyjnej cenie 360 zł (90 zł / 1,5h zajęć)

  • Pakietu "4 szybkie lekcje" w promocyjnej cenie 135 zł (33,75 zł / 0,5h zajęć)

Jeśli nie otrzymasz powyższej informacji, ale spełniłeś/aś warunki promocji, skontaktuj się z naszym biurem.

5. Promocja dotyczy tylko Pakietów 4 lekcji: Zniżka 10% dotyczy wyłącznie pakietów do wykupienia 4 lekcji 60-minutowych, 90-minutowych oraz 30-minutowych opisanych w poprzednim punkcie. Zniżka nie dotyczy jednorazowo zakupionych lekcji. 

 Życzymy owocnej nauki i Miłych Świąt!

bottom of page